Hava Durumu
Başkanımızın Mesajı

        Çok değerli üyelerimiz, esnaf ve sanatkarlarımız Ocak ayında yapılan Olağan Genel Kurulda tekrar oylarınızla güven tazelediniz, teşekkürlerimizi sunarız. Kıymetli kardeşlerim 2002 yılından bu yana şahsıma, yönetim ve denetim kurullarımıza verdiğiniz destek, odamızı Türkiye genelinde çok başarılı ve her zaman ilkleri yapan oda haline getirmiş, çalışmalarımız tüm Türkiye'de takdir ve beğeni kazanmıştır. Sivas 'ta yapılan işlerin Türkiye'ye yayılması için 2002 yılında Danışma Kurulu Üyeliği, 2005 yılında Federasyon Yönetim Kurulu Üyeliğine getirilmiş ve seçimlerden her zaman zaferle ayrılmış bulunmaktayız. 

        Türkiye genelinde beğeni kazanan odamızın çalışmaları, yerel odalarda, başta Birlik Başkanı ve saz ekibinde olmak üzere yoğun bir çekememezlik yapmıştır. İlçelerde yaptığımız çalışmalarımız yazılı belgelerle engellenmeye çalışılmış, kıskançlık ve çekememezlik Sivas'ta yaşayan tüm esnaf ve sanatkarın alehine bir akıl tutulmasıyla devam etmiş ve sonuç olarak birlik yönetim kurulundan istifamız, sizlerin ekmeğiyle oynayanlarla mücadeleye dönüşmüştür. Sadece birlik başkanını kınama ve artık aklının ermediği işlere ahkam kesmesini engellemek adına aday olduk, aslanlar gibi 67 oy aldık ve mücadeleye devam etme kararı aldık. Sizlerin destekleriyle başarılara imza atmak için var gücümüzle çalışacağız, esnafın güzel günlerine hep beraber kavuşacağız. 

        Sizleri Allah'a emanet ediyor ve desteklerinizin devamını bekliyoruz. Saygılarımızla..                                                                                Sivas Elektrikçiler Odası Başkanı

                                                                                                Sadi AYTAK 

                       


                                   

  

Sivas Elektrikçiler Elektronikçiler Bilgisayarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 38. Sokak no:14 SİVAS
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Powered by .NET